×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Udział naszych uczniów w zajęciach Koszalińskiego Uniwersytetu Dzieci i Młodzieży jest efektem podpisanego porozumienia Gminy Kołobrzeg, gminnych szkół i Politechniki Koszalińskiej. Wyjazd na uczelnię odbył się w sobotę spod Szkoły Podstawowej w Drzonowie i wzięło w nim udział ponad 40 uczniów. Tematem pierwszego wykładu było ,,Zastosowanie druku 3D w edukacji”, który poprowadził Prorektor ds. Studenckich prof. Tomasz Królikowski.

Biorących udział w zajęciach czekają jeszcze cztery wyjazdy, najbliższy 21 kwietnia, a wykład ,,Kto najwięcej produkuje odpadów” poprowadzi prof. dr hab. Kazimierz Szymański. Niezwykle interesująco zapowiada się spotkanie 26 maja, kiedy to swój wykład poprowadzi znany z telewizji, popularyzator astronomii Karol Wójcicki.
Komentarze  
0 #1 Latający Czestmir 2018-03-22 14:52
Żeby wieśniaków przyzwyczaic do studiowania na uniwerku
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama