×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W sali konferencyjnej Urzędu Gminy Kołobrzeg odbył się dyżur informacyjny prowadzony przez Mobilny Lokalny Punkt Informacji o Funduszach Europejskich z Koszalina. Dyżur był dostępny dla wszystkich mieszkańców i przedsiębiorców z terenu Gminy Kołobrzeg. Rzeczowych porad na temat możliwości pozyskania środków z funduszy UE udzielał Błażej Pasula - specjalista ds. Funduszy Europejskich w LPI w Koszalinie. Osoby, które nie mogły w tym dniu skorzystać z tej oferty prosimy o bezpośredni kontakt z doradcą poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośrednio z LPI w Koszalinie: tel. 94 317 74 07, 05, lub 09, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Polecamy również stronę www.funduszeeuropejskie.gov.pl.

Informacje o zbliżających się szkoleniach rozsyłamy do przedsiębiorców drogą poczty elektronicznej (e-mail), dlatego też osoby zainteresowane otrzymywaniem takich wiadomości prosimy o uzupełnienie wpisu w CEIDG o stosowny adres e-mail. Można to zrobić bezpłatnie w Biurze Działalności Gospodarczej, czynnym w dni robocze od poniedziałku do piątku, od godz. 7:30 do 15:30, pokój nr 43, w budynku B, I piętro. Dodatkowych informacji udzielają pracownicy biura: Małgorzata Aptewicz ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) oraz Marek Dołęgowski ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), tel. 94 35 30 452 wew. 18 lub 883 256 630.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama