×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W Skierniewicach odbył się Puchar Polski w Trójboju siłowym klasycznym. W tych zawodach wzięło udział ponad 160 zawodników z całego kraju. Nasz rejon reprezentował mieszkaniec Gminy Kołobrzeg Marcin Kosut z Drzonowa oraz Sebastian Grzywa z Kołobrzegu.

Marcin startował w kategorii do 93 kg i na 18 zawodników zajął 6 miejsce osiągając wynik 697,5 kg. Był to dla niego debiut w zawodach tej rangi. Jak sam twierdzi: „Jestem zadowolony tylko z siadów, gdzie osiągnąłem 267,5 kg, i to jest mój nowy rekord. Reszta bojów – klata 165 kg i ciągi 265 kg wypadły poniżej moich oczekiwań. Mogło być lepiej, ale źle też nie było”. Do miejsca na podium Marcinowi Kosutowi zabrakło zaledwie 15 kilogramów. Spośród wszystkich 160 uczestników uplasował się na wysokiej 20 pozycji. Zawody były zorganizowane przez Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego, który zrzesza najsilniejszych trójboistów w naszym kraju.


Kolejnym startem siłacza z Sarbii będą wrześniowe Mistrzostwa Polski. Natomiast 7 kwietnia Marcin zaprasza wszystkich do Hali Millenium w Kołobrzegu na zawody charytatywne. W trakcie tej imprezy zbierane będą fundusze na leczenie znanego strongmana Grzegorza Szymańskiego. Akcję wspiera także Gmina Kołobrzeg przekazując materiały na loterię fantową. Początek imprezy godzina 10:00.
Komentarze  
0 #1 Bonzo 2018-04-27 20:57
To jest w końcu z Drzonowa czy Sarbii? Panie redaktorze odrobinę więcej dziennikarskiej rzetelności.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama