×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Bardzo interesująco wyglądała inauguracja rundy wiosennej Klasy A gr. II Koszalin sezonu 2017/2018. Swój pierwszy mecz na własnym boisku w samo południe rozegrali zawodnicy Mustanga Korzystno. O swoją pierwszą wygraną w lidze mieli powalczyć z Sokołem Lulewice, z którym na jesieni zainkasowali punkt z remis 3:3. Mecz rozpoczęło przywitanie obu ekip przy obecności prawdziwego mustanga.

Lepiej spotkanie rozpoczęli zawodnicy z Lulewic zdobywając bramkę silnym strzałem pod poprzeczkę z 11 metrów. Mustang odpowiedział stosunkowo szybko, wygrywając piłkę w środku pola i przeprowadzając akcję udało umieścić się piłkę w siatce gości. Gospodarze mieli w pierwszej połowie jeszcze jedną podbramkową sytuację, jednak zawodnik minął się z piłką i nie zdołał oddać strzału. Po przerwie nadal nie brakowało ostrej walki o piłkę na środku boiska. Inicjatywę znacznie przejął Sokół, a zawodnicy z Korzystna nie potrafili oddać strzału czy zbliżyć się do pola karnego przeciwnika. Długie piłki adresowane do napastnika były przechwytywane przez defensywę gości. Jednak jedna z takich prób przyniosła bramkę, moment przyspania obrony i wyjście bramkarza zespołu z Lulewic wykorzystał napastnik Mustanga Korzystno i było 2:1. To bardzo rozjuszyło przejezdnych, trenerzy dokonywali zmian, a sędzia spotkania musiał pokazać kilka żółtych kartek, za agresywną grę obu klubów, a nawet ostrą wymianę zdań. Sokół Lulewice ostatecznie doprowadził do remisu, wykorzystując chaos w obronie gospodarzy i zamieszanie pod bramką z bliskiej odległości pakując piłkę do bramki. Wynik meczu 2:2 i Mustang nadal bez wygranej w Klasie A.

Resko Karcino swój wyjazdowy mecz w Bierzwnicy z Huraganem rozpoczęło godzinę później. Tym razem nie udało się powtórzyć wyniku 17:0 jaki padł na boisku w Karcinie. Zespół Huraganu dokonał kilu wzmocnień i do składu powróciło kilku zawodników. Nie przeszkodziło to jednak piłkarzom Reska w przywiezieniu trzech ważnych punktów do domu. Hat - trickiem w tym spotkaniu popisał się pomocnik Olaf Gliwa nowy nabytek zespołu z Karcina, wpisując się na listę strzelców w 16, 68 i 80 minucie. Jedno trafienie dorzucił w 78 minucie Jarek Chałupa i w ten sposób, wynikiem 0:4 zespół Huraganu został pokonany drugi raz w sezonie.

Niezwykle interesująco było też w Gorawinie gdzie trzeci w tabeli Grot podejmował wicelidera Wicher Mierzym. Grot wygrał 2:1 i ma na koncie 21 punktów, o jeden mniej od piłkarzy Wichra Mierzym. Tym samym do 8 punktów wzrosła przewaga liderującego i niepokonanego Reska Karcino.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu w Korzystnie. W następnej kolejce niedziela 15.04 godzina 12.00, czekają nas gminne derby. Zespół Mustanga Korzystno podejmie na swoim boisku Resko Karcino. W jesiennym starciu padł wynik 0:9 dla Reska Karcino.
Komentarze  
0 #1 Rysko 2018-04-14 14:35
Tak w "Gorawinie"
0 #2 po 2018-05-03 07:59
Mustang -najgorsza grupa w Polsce - wstyd do niej należec

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

 

×
Reklama