×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Dla członków Koła PZW w Drzonowie zaczął się wiosenno-letni sezon wędkarski. Jednak tegoroczna zima była także okresem wędkarskiej aktywności. Oto najważniejsze wydarzenia w Kole PZW Drzonowo z pierwszych miesięcy 2018 roku. W styczniowych trociowo-łososiowych mistrzostwach Koła do rywalizacji przystąpiło 16 członków. Zwyciężył Tomasz Kamiński, a złowiony przez niego troć miał 50,5 cm. W lutym odbyły się ogólnopolskie zawody „Reska Troć”. W gronie ok. 160 zawodników IV miejsce zajął członek Koła PZW w Drzonowie Piotr Szymanek, a jego zdobycz miała długość 68 cm.

Marcowe zawody podlodowe o mistrzostwo Koła - wygrał Władysław Karczewski uzyskując 2250 punktów. Podium uzupełnili Leszek Czołnowski 2155 punktów i Jan Stróżak 1420 punktów. Ogólnopolskie otwarte zawody gruntowe Grand Prix Okręgu Koszalin zakończyły się I miejscem członka Koła PZW w Drzonowie Jana Bonczkowskiego. W tyle zostawił 44 rywali, zdobywając prawie 9 tysięcy punktów. Dzień Wędkarza 2018 r. przeprowadzono 18 marca nad rzeką Błotnicą w okolicach Karcina. Spotkanie członków Koła połączono z towarzyskimi zawodami. Niestety mroźna, wschodnia cyrkulacja powietrza spowodowała, że nie udało się złowić żadnej ryby.


8 kwietnia nastąpiła inauguracja wiosenno-letniego cyklu imprez Koła. Ponad trzydziestu członków wzięło udział w podwójnej rywalizacji spławikowej w Kamieniu Pomorskim. Połączono towarzyskie Otwarte Zawody Spławikowe zorganizowane przez Koło Wobler z Kamienia Pomorskiego z wiosennymi, spławikowymi mistrzostwami Koła PZW Drzonowo. W tej drugiej rywalizacji najlepszy był Jan Stróżak (3830 pkt.), wyprzedzając Romana Semaka (2650) i Jana Bonczkowskiego (2260). Szersze relacje z imprez oraz zdjęcia znajdują się na stronie Koła PZW w Drzonowie oraz na Facebooku.
Komentarze  
0 #1 uli 2018-04-20 19:19
to ty Rosjan

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

 

×
Reklama