×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Kilkadziesiąt pracowników Kompanii Piwowarskiej działających m.in. w programie wolontariatu ,,Kompania Wolontariuszy”, gościło w Kołobrzegu w ramach firmowej konferencji. Działalność programu liczy 600 wolontariuszy w całej Polsce i zakłada pomoc lokalnym społecznościom. Podczas przeprowadzonej akcji w godzinę złożono 15 regałów.

Jak podkreślał druh Paweł Bartosiak z OSP Korzystno, do każdej z naszych pięciu jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej, trafią 3 regały na sprzęt znajdujący się w remizach. To nie koniec dobrych informacji. Przygotowano również 100 pakietów zawierających czujniki czadu i gazu. Trafią one do wskazanych mieszkańców Gminy Kołobrzeg. Więcej na temat przekazania czujników wkrótce na naszej stronie. Gmina Kołobrzeg oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Korzystna, Starego Borku, Karcina, Sarbii i Drzonowa dziękuje Kompanii Piwowarskiej za przekazane wyposażenie.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama