×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Na Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów i Amatorów w Chorzowie Stanisław Krechowicz startował w dwóch kategoriach. W kategorii 55+ w parze z Krzysztofem Kużdrzałem z Jastrzębia odpadł w pierwszej rundzie po porażce 4:6, 7:5, 10:6 z parą Stanisław Wojnarowski, Aleksander Grunert. Niepowodzenie to z nawiązką odbił sobie grą w kategorii 65+, gdzie z deblowym partnerem Sławomirem Drągiem z Wrocławia sięgnął po wicemistrzostwo. W ćwierćfinale trafili wolny los, a w półfinale wyeliminowali debel Adam Dziubek, Ryszard Melski, wygrywając 6:1, 7:5. W finale ulegli 6:3, 6:3 parze Roman Mrozek z Zabrza i Krzysztof Kostecki z Gliwic.


To kolejny tenisowy sukces Stanisława Krechowicza. W 2014 roku w hali zdobył brąz, w 2016 na kortach w Warszawie podczas 32 Narodowych Mistrzostw Polski Seniorów i Amatorów w kategorii 60+ również zdobył wicemistrzowski tytuł. Rok później w 33 edycji zawodów sięgnął po brązowy medal. Gratulujemy zatem powiększenia kolekcji medalowej i życzymy kolejnych udanych startów.
Komentarze  
+2 #1 .,.,.,., 2018-04-18 09:02
jaka dyscyplina?
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama