×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
grafika Tym razem nasze sprawozdanie z ligowych boisk A klasy, rozpoczniemy od spotkania w Korzystnie. Miejscowy Mustang będący w nieciekawej sytuacji, zajmując ostatnie miejsce w tabeli, z dorobkiem 4 punktów (bilans 4 remisy, 9 porażek) podejmował u siebie przedostatnią ekipę.

Huragan Bierzwnica zgromadził przed tym meczem 6 punktów za dwa ligowe zwycięstwa, a bilans klubu uzupełniało 11 porażek. Jednym słowem udało się. Mustang odniósł pierwsze zwycięstwo w sezonie i to w bardzo ważnym dla utrzymania meczu. Wygrana 3:1 z Huraganem sprawiła, że z 7 punktami na koncie, zawodnicy z Korzystna zajmują przedostatnie miejsce i mają punkt przewagi nad rywalami. Do zakończenia sezonu zostały jeszcze 4 kolejki, a bezpieczną ósmą pozycje zajmuje Jantar Siemyśl (14 punktów). Wszystko wskazuje na to, że Mustang i Huragan do końca będą walczyć o utrzymanie, oglądając się na siebie i wyczekując potknięcia rywala. Zawodnicy z Korzystna mają jednak trudny terminarz, czekają ich dwa spotkania wyjazdowe i dwa u siebie, a rywalami m.in. aktualny wicelider Derby Karścino i trzeci Wicher Mierzym.


Resko Karcino w 14 kolejce spotkań udało się na daleki wyjazd do wicelidera Wichra Mierzym. Zwycięstwo dawało bezpośredni awans naszej drużynie. Mecz był bardzo wyrównany, o czym świadczą statystyki. Obie ekipy oddały po 18 strzałów (6 celnych) oraz miały po 7 rzutów rożnych. Resko straciło pierwsze punkty w tym sezonie. Pomimo dominacji gospodarzy w pierwszej połowie, zakończyła się ona bezbramkowo. Po powrocie na boisko Resko Karcino zyskiwało przewagę, której zwieńczeniem była bramka w 68 minucie. Strzał Ariela Siuciaka został obroniony jednak do piłki dopadł Piotr Chudoba i z ponad 25 metrów silnym strzałem w długi róg bramki pokonał bramkarza Wichra. Gospodarze rzucili się do odrabiania strat. W doliczonym czasie gry zdobyli bramkę dającą remis. Wicher Mierzym - Resko Karcino 1:1. Takie rozstrzygnięcie wykorzystały Derby Karścino, które na własnym boisku pokonały 3:1 Sokół Lulewice i wskoczyły na drugie miejsce. Resko Karcino wciąż czeka na zapewnienie sobie awansu. Tym razem może to uczynić 13 maja w 15 kolejce na własnym boisku, gdzie podejmie właśnie drużynę z Lulewic. Początek meczu o godzinie 13.30. Dzień wcześniej (12 maja, sobota) Mustang Korzystno podejmie z kolei Derby Karścino, a mecz zaplanowano na godzinę 16:00.

Komentarze  
0 #1 yy 2018-05-09 22:36
Hattrick Kołobrzeg

Nie masz możliwości dodania komentarza
MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA TYLKO DLA
OSÓB ZALOGOWANYCH

 

×
Reklama