×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Podczas VI Dnia Radości, jak zwykle Stowarzyszenie Ewangelizacyjne Koinonia Jan Chrzciciel przygotowało w Błotnicy na terenie parku im. Witolda Ostrowskiego masę atrakcji. Radosne, zręcznościowe, terenowe zabawy na kilku przygotowanych stanowiskach pilnowanych przez szczęścioludki m.in. spacer na linie, tor przeszkód, rzuty do tarczy czy starzały z łuku.

Zebrane w ten sposób kupony można było wymienić na nagrody z czego z chęcią skorzystali najmłodsi. Równie chętnie korzystali z dmuchanej zjeżdżalni. Do spróbowania były gofry, ciasta, żurek, grochówka oraz kiełbaski w dwóch wersjach z grilla lub własnoręcznie przygotowane przy ognisku.


Tak jak przed rokiem Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej Rega przywiozło ze sobą eksponaty oraz zorganizowało animacje. Każdy chętny mógł szukać skarbów za pomocą wykrywacza metali oraz spróbować sił w przeczołganiu się i rzucie granatem do celu. W średniowiecznym namiocie czekało uzbrojenie wojów, a także podpłomyki do przygotowania przy ognisku. Konkurs na najsmaczniejsze błotnickie ciasto zakończył się niespodziewanym potrójnym zwycięstwem pani Marii z Błotnicy.


Na zgłoszonych 11 ciast jury wybrało trzy pierwsze miejsca i wszystkie okazały się autorstwa właśnie jednej gospodyni. Radosnym elementem było wypuszczenie przez uczestników zabawy w niebo, balonów z wypisanymi życzeniami jakie chcieliby aby się spełniły. Ten radosny dzień nie mógł się obyć bez wesołej skocznej muzyki w wykonaniu zespołu błotnickiego. Zespół działający w Oazie, wydał płytę mającą wesprzeć trwającą budowę nowego budynku stowarzyszenia w Błotnicy dla szkoleń i spotkań rodzin. Organizację imprezy wsparła Gmina Kołobrzeg.


radosna_blotnica_01_jpg - Kopia
radosna_blotnica_02_jpg - Kopia
radosna_blotnica_04_jpg - Kopia
radosna_blotnica_06_jpg - Kopia
radosna_blotnica_07_jpg - Kopia
radosna_blotnica_08_jpg - Kopia
radosna_blotnica_12_jpg - Kopia
radosna_blotnica_15_jpg - Kopia
radosna_blotnica_17_jpg - Kopia
radosna_blotnica_18_jpg - Kopia
radosna_blotnica_19_jpg - Kopia
radosna_blotnica_23_jpg - Kopia
radosna_blotnica_25_jpg - Kopia
radosna_blotnica_30_jpg - Kopia
radosna_blotnica_31_jpg - Kopia
radosna_blotnica_32_jpg - Kopia
radosna_blotnica_34_jpg - Kopia
radosna_blotnica_35_jpg - Kopia
radosna_blotnica_36_jpg - Kopia
radosna_blotnica_39_jpg - Kopia
radosna_blotnica_42_jpg - Kopia
radosna_blotnica_43_jpg - Kopia
radosna_blotnica_45_jpg - Kopia

Nie masz możliwości dodania komentarza
MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA TYLKO DLA
OSÓB ZALOGOWANYCH

 

×
Reklama