×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Ostatnie, uroczyste spotkanie radnych kadencji 2014-2018 rozpoczął przewodniczący Julian Nowicki. Wyraził głęboką nadzieję, że mieszkańcy ocenią ją pozytywnie, a przyszła Rada będzie jednością pracującą zespołowo. Jak mówił - zawsze można zrobić więcej czy lepiej.

Najważniejsze jest jednak to, co udało się wypracować i zmienić, a niepowodzenia są lekcją na przyszłość. Za pracę w poszczególnych komisjach podziękowali również ich przewodniący. Z gronem samorządowców pożegnał się w krótkich słowach także radny Krzysztof Szopik: "Jako senior miałem przyjemność otwierać tę kadencję. Choć w życiu samorządu pełniłem wiele funkcji przez wiele lat, muszę przyznać, że to właśnie przez ostatnie 4 lata zmieniło sie najwięcej. Tak wiele, że trudno to podsumować. Nasza gmina bardzo się zmieniła. Dziękuję wójtowi i wszystkim, ktorzy się do tego przyczynili". Głos zabrał również wójt Włodzimierz Popiołek, dla którego dzisiejszy dzień był przede wszystkim okazją do tego, by uśmiechnąć się do siebie i podziękować. "... Myślę, że miniony czas wykorzystaliśmy pięknie służąc mieszkańcom. Widzę jak bardzo kochają oni swoje miejscowości, widzą jak się rozwijają. To utwierdza mnie w przekonaniu, że mieliśmy rację, obraliśmy właściwy kierunek. Dziękuję wszystkim, także za każdą konstruktywną krytykę." - mówił wójt, którego za działalność na rzecz najmłodszych mieszkańców doceniło Towarzystwo Przyjaciół Dzieci.


Z rąk prezesa Henryka Zabrockiego Włodzimierz Popiołek odebrał odznakę specjalną "Przyjaciel Dziecka" i słowa podziękowania za okazane serce i stwarzaniewarunków do pomyślnego rozwoju i godnego życia. Złoty dyplom za wspieranie działań na rzecz dzieci Towarzystwo przyznało także Radzie Gminy. Uroczystym momentem było również podziękowanie wszystkim radnym oraz sołtysom za czteroletnią współpracę. Wszyscy z rąk przewodniczącego Juliana Nowickiego otrzymali pamiątkowe grawertony.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

 

×
Reklama