×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W tym roku dwa konkursy świąteczne Gmina Kołobrzeg skierowała do najmłodszych i młodszych mieszkańców gminy. Stąd też pomysł na najpiękniejszy ,,List do św. Mikołaja” oraz rysunek ,,Sanie do św. Mikołaja”. Jak zawsze pomysłowość artystyczna zaskoczyła jury, które miało spory pracy przy podjęciu ostatecznych decyzji. Nagrodami w konkursach były tablety, hulajnogi, deskorolki oraz gry planszowe ufundowane przez Gminę Kołobrzeg.

W konkursie na ,,List do św. Mikołaja” wpłynęło zaledwie 7 prac. III miejsce zajął Hubert Malczyk ze Starego Borku, II miejsce Mikołaj Sawicki z Sarbii, a I miejsce Wojciech Cirin z Grzybowa. List Wojtka był zabawny, odznaczał się dużą samodzielnością, a wobec takiego listu św. Mikołaj nie mógł przejść obojętnie. W konkursie na rysunek ,,Sanie św. Mikołaja” wpłynęły 42 prace. Wyróżniono prace Filipa Skubisza z Dźwirzyna oraz Martyny Wojtal z Drzonowa. III miejsce zdobyła Hania Mańkowska z Grzybowa, II miejsce Alicja Cirin z Grzybowa, I miejsce zajął Jakub Piwiński ze Stramnicy. Praca Jakuba wyróżniała się techniką wykonania, pewną dozą tajemniczości, a także oddziaływaniem na wyobraźnię.


Wszystkie konkursowe prace można było oglądać na wystawie podczas gminnego wieczoru wigilijnego ,,W Gminie jak w rodzinie” zorganizowanego w Drzonowie. Wtedy tez dokonano wręczenia nagród, którego dokonał wójt Włodzimierz Popiołek.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama