×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Gmina Kołobrzeg w ramach kampanii ,,Obiekt z Klimatem. Rekomendacja Gminy Kołobrzeg” przygotowuje katalog z ofertami obiektów objętych tym programem. Ich oferty zostaną przedstawione bezpłatnie. Istnieje możliwość wykupienia miejsca reklamowego (ilość miejsc ograniczona).

Katalog zostanie wydrukowany w nakładzie 8 tys. sztuk i udostępniany będzie bezpłatnie podczas akcji promocyjnych Gminy Kołobrzeg, imprez gminnych, targach turystycznych z udziałem gminy lub organizacji w których zrzeszona jest gmina, a które posiadają także punkty informacji turystycznej.

Ponadto katalog zostanie przygotowany w wersji elektronicznej (plik PDF), który będzie rozpowszechniony i promowany za pomocą mediów społecznościowych (Facebook) oraz dostępny będzie na stronie internetowej Gminy Kołobrzeg.

Katalog - w formacie DL (99 x 210 mm) w ilości 8000 sztuk oraz wersja elektroniczna, proponowane formaty reklamy:
  • Pół strony – 9,9 cm x 10,5 cm - koszt 350 zł netto (tj. 430,50 zł brutto)
  • Cała strona – 9,9 cm x 21 cm - koszt 500 zł netto (tj. 615,00 zł brutto)
Zainteresowani po podpisaniu stosownej umowy proszeni będą o dostarczenie w formie elektronicznej gotowego projektu reklamy swojego obiektu, według określonej specyfikacji. Zgłoszenia przyjmowane będą w Urzędzie Gminy Kołobrzeg ul. Trzebiatowska 48A, budynek B – pokój 45 tel. 94 35 30 452 wew. 12 (proszę dzwonić od PN do PT w godzinach 8:00 - 15:00) lub drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

 

×
Reklama