×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Urząd Gminy Ustronie Morskie informuje, iż odbiór odpadów zielonych ze wszystkich nieruchomości położonych na terenie Gminy zgłoszonych do gminnego systemu gospodarki odpadami odbywa się w okresie od marca do listopada, co tydzień, w każdy piątek. Odbiór odpadów następuje każdorazowo po uprzednim zgłoszeniu do Urzędu Gminy (telefonicznie na numer 94 35 14 181, pisemnie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w pok. nr 15) do godz. 14.00 dnia poprzedzającego odbiór tych odpadów.

Przypominamy o ograniczeniu ilości wystawianych odpadów zielonych do 240l jednorazowo. Odpady należy umieścić w worku koloru czarnego ( zalecana pojemność worka 80l ), związanym, przed posesją, w dniu odbioru. Odbiór tych odpadów jest bezpłatny. Tu wrzucamy: - odpady komunalne stanowiące część roślin pochodzących z pielęgnacji terenów zielonych, ogrodów, parków i cmentarzy, a także targowisk, drobne gałęzie drzew i krzewów, liście, kwiaty, skoszoną trawę, trociny drzew, owoce i warzywa. Nie wrzucamy: - kości zwierząt, mięsa i padliny zwierząt, ziemi, darniny, konarów drzew, oleju jadalnego, drewna impregnowanego, płyt wiórowych i MDFG, odchodów zwierząt, popiołu, innych odpadów komunalnych.
Komentarze  
0 #1 Vip346 2018-04-16 16:04
Szkola zupelnie podobna do ZSZ Wronki:)
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama