×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
We Włocławku odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Przeglądu Artystycznego Ruchu Seniorów „ARS 2018”. Jest to impreza o profilu artystycznym i metodycznym obejmująca swoim zasięgiem wszystkie województwa.

Od 1994 r. na wniosek Seniorów przegląd odbywa się co dwa lata, a poprzedzają go eliminacje wojewódzkie. Od 2016 roku przegląd ma charakter międzypokoleniowy, a od 2018 roku Wykonawcy rywalizują w 6 przestrzeniach twórczych: folklor, taniec, muzyka, teatr, fotografia i literatura. Celem przeglądu jest zaprezentowanie dorobku artystycznego Seniorów i ludzi młodego pokolenia – solistów, duetów, grup oraz zespołów.

Udział w imprezie zagwarantował sobie zespół muzyczny „Złote rybki” z Ustronia Morskiego, działający pod patronatem Gminnego Ośrodka Kultury, który podczas wojewódzkich eliminacji wywalczył sobie przepustkę na udział w przeglądzie ogólnopolskim. I tu kolejny sukces i II miejsce w kategorii muzyka: „Z ogromną radością przyjęliśmy wiadomość o kolejnym sukcesie zespołu „Złote rybki” – mówi wójt Jerzy Kołakowski. „To dla nas kolejny powód do dumy i promocja naszej gminy. Sukces tym bardziej cieszy, że do zespołu wstępuje co raz więcej muzyków i osób lubiących śpiewać i tańczyć” – dodaje wójt.

Okolicznościowe spotkanie z utalentowaną grupą muzyków odbyło się w ubiegły wtorek, 04 września w sali narad Urzędu Gminy w Ustroniu Morskim. Była to okazja do wręczenia upominków dla zespołu, oraz złożenia serdecznych gratulacji i życzeń wszystkim laureatom przeglądu.
Komentarze  
0 #1 dobre 2018-09-16 11:34
kołakowski nie ma innych sukcesów, to musiał się podpiąć pod sukces emerytek

Nie masz możliwości dodania komentarza
MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA TYLKO DLA
OSÓB ZALOGOWANYCH

 

×
Reklama