×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W Szczecinie uczennice Szkoły Podstawowej nr 1 w Kołobrzegu uczestniczyły w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Po wieloetapowym systemie eliminacyjnym w którym uczestniczyło ponad 200 szkół z całego województwa Zachodniopomorskiego w "stolicy" regionu spotkały się 4 najlepsze zespoły. W ścisłym finale znalazły się szkoły z Koszalina, Polic, Kołobrzegu i Szczecina.


Uczennice popularnej "jedynki" i zarazem zawodniczki klubu UKS OPP Powiat Kołobrzeski spisały się znakomicie i po dwóch zwycięstwach z zespołami z Koszalina ( 2-1 ) i Szczecina ( 2-0 ) zmierzyły się w meczu o złoty medal z zespołem Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Policach. Podopieczne Krzysztofa Ośliślok po emocjonującym meczu uległy niestety zespołowi z Polic ( 0-2 ) i zdobyły ostatecznie srebrne medale Igrzysk Młodzieży Szkolnej.


Kołobrzeżanki wystąpiły w składzie: Nikola Stachniak ( kapitan ), Nikola Stefaniak, Magdalena Kwiecień, Maja Mielczarek, Karolina Radomska, Julia Malinowska, Natalia Gryń, Katarzyna Dębska, Dominika Puzio, Wiktoria Ziegler, Julia Sobczak.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

 

×
Reklama