×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Jak co roku rozegrana została Wojewódzka Olimpiada Młodzieży. Była to już XX edycja tej prestiżowej imprezy, która tym  razem odbyła się w Drawsku Pomorskim. W rywalizacji sportowej udział wzięło blisko 230 zawodników z 15 klubów karate kyokushin z terenu województwa zachodniopomorskiego. Kołobrzeski klub reprezentowało łącznie 14 zawodników  Jak zwykle nie zawiedli i zdobyli 8 medali - 3 złota, 4 srebra i 1 brąz. Do strefy medalowej dotarli:

Maciej Zienkiewicz – złoto w kumite
Pola Sottek – srebro w kata, srebro w kumite
Tymon Romanowski – złoto w kumite, srebro w kata
Borys Pawlak – złoto w kata, brąz w kumite
Oliwia Strzelczyk – srebro w kumite,

Tym razem poza podium ale też na bardzo wysokich IV miejscach: Fabio Demuro, Krzysztof Szydłowski, Julia Iwan, Olga Vintoniv

Pozostali zawodnicy Oliwier Gregorek, Remigiusz Iwan, Daniel Falko, Izabela Falko, Diana Miszewska zajęli miejsca miedzy 5-8.

Walki i rywalizacja były bardzo zacięte i przynosiły wiele emocji. Wszyscy zawodnicy spisali się znakomicie pokonując przede wszystkim stres i emocje związane ze startami.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama