×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
26 maja w niedzielne popołudnie Kołobrzeskie Towarzystwo Cyklistów mając na względzie popularyzację kolarstwa oraz zdrowego i aktywnego spędzania wolnego czasu zorganizowało wyścigi rowerowe dla dzieci „Tour de Stawek". II odsłona tego eventu odbyła się ponownie w Parku im. Henryka Dąbrowskiego w Kołobrzegu

. Dzieci nie zrzeszone w klubie kolarskim rywalizowały ze sobą na 600 metrowej trasie okrężnej wokół „stawku". Z kolei najstarsze kategorie wiekowe czyli zawodnicy mający powyżej 12 lat musieli ten dystans pokonać 5 krotnie.


Nietypowy wyścig spotkał się ze sporym zainteresowaniem najmłodszych cyklistów. W tegorocznych zawodach „ Tour de Stawek" wystartowało prawie 50 dzieci w wieku od 3 do 14 lat . Na medal spisali się zawodnicy Szkółki kolarskiej KTC Kołobrzeg , którzy przygotowali , zamknęli i pilnowali bezpieczeństwa na trasie . Pracowali jako piloci oraz służyli pomocą techniczną dzieciom których sprzęt niejednokrotnie zawodził. Wszystkie dzieci startujące w zawodach otrzymały drobne upominki a trzech pierwszych zawodników w każdej z kategorii również pamiątkowe medale.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama