×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Po raz pierwszy w historii klubu MKP Kołobrzeg dziewczęta z rocznika 2008 zdobyły brązowy medal na Ogólnopolskich Drużynowych Zawodach Dzieci 10, 11 letnich, które odbyły się w Szczecinie.

Najważniejszy start w tym sezonie dla 10 i 11 latków Blanka Biedrzycka, Zuzanna Głuch, Gabriela Mularczyk i Kornelia Żurowicz przypieczętowały trzecim miejscem w sztafecie 4x50 stylem dowolnym, natomiast w sztafecie zmiennej dziewczęta zajęły czwarte miejsce.
Zawodniczki przywiozły także medale indywidualne za start na dystansie 50m stylem motylkowym. Blanka Biedrzycka była pierwsza zdobywając złoto, Kornelia Żurowicz wróciła z brązem, Gabriela Mularczyk była piąta na tym dystansie. Wśród chłopców najlepiej spisali się Kamil Łajewski, który był trzeci na 100m zmiennym i Alan Fedasz, który na 100m stylem grzbietowym zameldował się na czwartym miejscu. Poza tym chłopcy w pozostałych konkurencjach zajmowali miejsca w pierwszych dziesiątkach.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama