×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Zawodnicy MKP Kołobrzeg w końcówce sezonu zaliczają właśnie najważniejsze imprezy sportowe roku. Dla rocznika 2007 odbyła się w Szczecinie II runda Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików. 4 i 5 czerwca dwunastolatkowie z Kołobrzegu ścigali się z rówieśnikami z województwa zdobywając miejsca medalowe.

Najlepiej z kołobrzeżan spisali się Aleksander Pujanek i Szymon Biłeńki. Aleksander w swoim koronnym stylu klasycznym zdobył dwa razy złoto na dystansach 100 i 200m, a Szymon przywiózł brąz z wyścigu na 400m stylem dowolnym. Obaj znaleźli się też zaraz za podium zajmując czwarte miejsca w stylu zmiennym i grzbietowym. Aleksandrowi w wyścigu na 200 zmiennym zabrakło niespełna 1 sekundy do medalu, a Szymonowi na dystansie 100m i 200m stylem grzbietowym zabrakło niespełna 2 sek. do miejsc medalowych. Tym występem zawodnicy z rocznika 2007 zakończyli sezon startowy, czekamy teraz jeszcze na Mistrzostwa Polski z udziałem ich starszych koleżanek i kolegów klubowych.

Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama