×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Aleksander Czachorowski jest tegorocznym absolwentem Szkoły Podstawowej nr 1 w Kołobrzegu. Wraz ze swoimi kolegami z klubu zdobył w ubiegłym sezonie aż cztery tytuły Mistrza Województwa (jeden halowy i trzy plażowe). Jednak, pomimo trwających wakacji, największy sukces nadszedł w ubiegłym tygodniu. Okazało się, że po kolejnym zgrupowaniu rekrutacyjnym, podopieczny Mariusza Rzeszotka, od września będzie kontynuował naukę w Liceum Ogólnokształcącym w SMS Spała.

Jako jeden z pięciu siatkarzy plażowych w całej Polsce może poszczycić się powołaniem do tej prestiżowej, kształcącej przyszłych mistrzów i reprezentantów Polski szkoły. Jest również pierwszym kołobrzeżaninem, który tam się znalazł. Większe od tego sukcesu będą jedynie wyzwania, które staną przed wciąż czternastoletnim Olkiem.


Dwa treningi dziennie na hali z całorocznymi boiskami co siatkówki plażowej i ponad 500 kilometrów dzielących go od rodzinnego domu. Jednak w zamian otrzyma możliwość trenowania pod okiem Trenerów Reprezentacji Polski, jedzenia posiłków z największymi gwiazdami polskiego sportu i marzenia o medalach na największych imprezach sportowych świata. Warto wspomnieć, że może się okazać, że dołączy do niego również Beniamin Dubois-Placak, który również dotarł do ostatniego etapu rekrutacji do SMS Spała i czeka jeszcze na ostateczne wyniki postępowania. Trzymamy kciuki, życzymy sukcesów i ogromnej wytrwałości.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

 

×
Reklama