×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Polski Związek Lekkiej Atletyki zweryfikował rekordy Polski w kategorii młodzików U 16. Rekordzistką kraju w tej kategorii wiekowej na dystansie 2000 m została zawodniczka KMKL Sztorm Kołobrzeg Anna Hrycyk.

Inna wychowanka Sztormu Daria Onyśko jest rekordzistką kraju w sztafecie 4 x 100 m, Do niej należy też rekordowy wynik na nietypowym dystansie 50 m w hali. Dariusz Trafas posiadał krajowy rekord w rzucie oszczepem w latach 2000- 2018. Był on również posiadaczem rekordowych wyników w kategorii juniora 1990 rok i juniora młodszego 1989 rok . W tej ostatniej kategorii wiekowej rekordowy wynik uzyskał inny oszczepnik Sztormu Arkadiusz Barta 1989 rok. Janusz ryś był posiadaczem Rekordu Kraju w rzucie młotem w roku 1972.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama