×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Zaraz po zniesieniu obostrzeń dotyczących epidemii kolarze Szkółki Kolarskiej KTC Ziemia Kołobrzeska ostro zabrali się do pracy i powrócili do swoich grupowych treningów. Na sukcesy nie trzeba było długo czekać.

Od 10 czerwca zawodnicy biorą udział w tzw. środach na torze. Zajęcia są organizowane dla dzieci i młodzieży przez Grupę Kolarską Piast Szczecin na Torze Kolarskim im. Zbysława Zająca w Szczecinie. Jak mówią trenerzy KTC Kołobrzeg to zupełnie nowe doświadczenie dla zawodników. Ściganie się na rowerze torowym pozbawionym przerzutek i hamulców u wielu budzi lęk. Jednak kołobrzescy kolarze dzielnie walczą i często przełamują własne ograniczenia.

- Tym bardziej jesteśmy z nich dumni, gdyż możemy pochwalić się ogromnymi sukcesami - czytamy w komunikacie

1 lipca na szczecińskim torze odbyły się Mistrzostwa Województwa. W rywalizacji żaków zawodniczka KTC Kołobrzeg - Lena Wielogórska okazała się bezkonkurencyjna w swojej kategorii wiekowej. Zdobyła podwójne mistrzostwo województwa Zachodniopomorskiego i stanęła na szczycie podium.

Równie dobrze zaprezentował się Olivier Serafin., który w kategorii żaków zdobył tytuł wicemistrza województwa Zachodniopomorskiego. W wyścigu wspierali go: Ksawery Andrzejewski, Feliks Wszelaki oraz Jan Szymczyk.

Młodsi zawodnicy ścigali się na torze na rowerach MTB. Tutaj również KTC Kołobrzeg może pochwalić się sukcesami. Pola Wszelaka oraz Maksymilian Bukowski zdobyli I miejsce w kategorii uczniów klas trzecich. Na ogromne pochwały zasługują wszyscy niezłomni zawodnicy, którzy dzielnie walczyli na torze w Szczecinie: Antoni Sulima, Gabriel Braun, Maja Bindas oraz Adam Szafran.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

 

×
Reklama