×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Na boiskach jednego z najlepszych ośrodków do uprawiania siatkówki plażowej w Polsce - warszawskiej „Moncie”, rozgrywany był Turniej Półfinałowy Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kadetów. Kołobrzeski klub reprezentowały dwie pary: Aleksander Czachorowski oraz Igor Szymkus, a także bracia Beniamin i Franciszek Dubois - Placak.
Obydwie pary pewnie wygrały wszystkie swoje mecze podczas pierwszego dnia rywalizacji. Niestety obydwie pary w kolejnej rundzie trafiły na siebie.

W kołobrzeskim starciu lepsi okazali się w parze  Olek z Igorem i to oni zapewnili sobie pierwszy w historii klubu awans do grona najlepszych 16 par tej kategorii wiekowej w Polsce. Beniamin i Franciszek Dubois - Placak rozegrali jeszcze jeden mecz o awans do tego turnieju, ale niestety ulegli 2:1 parze reprezentującej klub „Szamotulanin” Szamotuły. Kadrowa para Czachorowski / Szymkus nie poprzestała jednak na wywalczeniu awansu i wygrywając kolejne spotkania  zameldowała się w finale turnieju rozgrywanego w Warszawie. Kolejny przystanek na trasie uczniów Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale reprezentujących klub UKS OPP Powiat Kołobrzeski stanowi turniej finałowy rozgrywany w dniach 7-9-08.2020 w Mysłowicach.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

 

×
Reklama