×

W Resku odbyła się Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży. W turnieju wzięło udział 146 zawodników z 14 ośrodków kyokushin karate w naszym województwie. Kołobrzeg dzielnie reprezentowali Borys Pawlak, Izabela Falko, Tymon Romanowski, Krzysztof Szydłowski, Pola Sottek, Julia Iwan, Olga Vintoniv, Zuzanna Piasecka i Michał Dusza.

Do strefy medalowej w swoich kategoriach wiekowo wagowych dotarli: Julia Iwan, która zdobyła złoto w konkurencji kata srebro w kumite. Zuzanna Piasecka wywalczyła brąz w konkurencji kumite, Borys Pawlak zdobył złoto w konkurencji kata, Tymon Romanowski sięgnął po brąz w konkurencji kumite, Krzysztof Szydłowski zajął drugie miejsce na podium  w konkurencji kumite oraz Olga Vintoniv, która wywalczyła  srebro w konkurencji kumite.