×

Jeden złoty i trzy brązowe medale zdobyli karatecy z klubu Morote Głowaczewo na IX Ogólnopolskim Turnieju Karate Yamabushi Cup 2020. .

Najlepiej spośród wszystkich zawodników tego klubu zaprezentował się w kategorii młodzików U13 50kg Wiktor Wojarski. Młody karateka okazał się bezkonkurencyjny wygrywając wszystkie walki. Zawodnik do swojej kolekcji dorzucił też brąz w kategorii kadet U15 -52 kg!

Trzecie miejsce w kategorii U11 -30kg wywalczył również Maksym Piłat, który wywalczył medal mimo kontuzji. Bardzo dobrze zaprezentował się także Maks Rudewicz, który zdobył medal w kategorii kadet U15 +70kg.

Jest to kolejny sukces zawodników K.S. Morote po niedawnych międzynarodowych zawodach w Berlinie.

Prosto z turnieju zawodnicy trenera Przemysława Spadło pojechali do Łodzi na zgrupowanie najlepszych polskich zawodników z trenerem kadry Maciejem Gawłowskim.