×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W dniach 10-11 października rozegrany został w Łebie Maraton Piłki Siatkowej w kategorii młodzików. Jest to od wielu lat największy młodzieżowy turniej w Polsce.

Tegoroczna edycja zaplanowana w terminie marcowym musiała zostać przeniesiona na październik z racji sytuacji epidemiologicznej w kraju.  Podopieczni Roberta Szpaka i Dariusza Cholki mieli przed sobą trudne zadanie – zmierzyć się na etapie grupowym z zespołami kadrowymi z różnych województw. Kołobrzescy siatkarze zaprezentowali się znakomicie wygrywając na etapie grupowym z kadrami województwa podlaskiego i lubelskiego, a zremisowali z kadrą opolskiego. Ulegli tylko późniejszym finalistom turnieju – Kadrze Pomorskiego oraz zespołowi UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański (mających zawodników starszych rocznikowo).

Ostatecznie zawodnicy OPP zajęli 3 miejsce w grupie walcząc o miejsca 5-8 w turnieju. W walce o miejsca kołobrzeżanie zdecydowanie zwyciężyli z GKS Stoczniowiec Gdańsk, a następnie w ostatnim meczu turnieju po wyrównanej walce ulegli w spotkaniu rewanżowym z Kadrą Lubelskiego. Warto zaznaczyć, że kołobrzeski zespół występował w tym turnieju jako kadra zachodniopomorskiego. Najlepszym zawodnikiem zespołu został Oliwier Pawlicki.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA