×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Kołobrzescy strzelcy zdecydowali się wziąć udział w zawodach wyższej rangi. W ostatnim czasie wystąpili w Mistrzostwach Polski we Wrocławiu oraz w Bydgoszczy.

Od początku roku ze względu na pandemie nie było dużo możliwości sprawdzenia swoich umiejętności w rywalizacji bezpośredniej. Zawody tej rangi wyzwalają szybsze bycie serca i opanowanie może być kluczowym elementem dobrego wyniku. Piotr Wolman brał udział w konkurencji pistoletu pneumatycznego 60 strzałów mężczyzn. Uzyskał tam bardzo dobry rezultat w doborowej stawce z kadrą Polski włącznie. - 557 pktów , strzelając kolejno w seriach 90,97,95,90,94,91. Ostatecznie zajął 33 miejsce na 90 zawodników.


Na MP Open do Bydgoszczy pojechała większa grupa naszych zawodników. W konkurencji karabinowej z „pneumatyka” Henryk Stranc zajął 11 miejsce , a tuż za nim uplasował się Jacek Niewęgłowski. Ci sami zawodnicy strzelali tez konkurencję z broni palnej. Polegała ona na strzelaniu z 3 postaw ( stojąc, klęcząc oraz leżąc) zajęli oni kolejno 8 i 11 miejsce. Jeśli chodzi o konkurencje pistoletowe to nikt znaczącego sukcesu nie odniósł, ale i nie były to ostatnie miejsca.


W strzelaniu dokładnym z pistoletu na 25 m rywalizowało aż 90 strzelców. Miejsca kołobrzeżan : Sławomir Szychowski - 39 , Andrzej Borkowski -44, Sebastian Kawałek -50, Dariusz Stegienta -66. Mimom że obeszło się bez medali to występ kołobrzeskich strzelców trzeba uznać za udany.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA