×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W miniony weekend siatkarska młodzież rozgrywała kolejne mecze w ramach ligi wojewódzkiej. Jak się okazało zawodnicy i zawodniczki UKS OPP Powiat Kołobrzeski w swoich starciach nie stracili ani jednego seta! Młodzicy, którzy rywalizowali w turnieju I ligi wojewódzkiej zwyciężyli w obydwu spotkaniach i prowadzą w tabeli ligowej.

W pierwszym meczu podopieczni Dariusza Cholki i Roberta Szpaka rywalizowali z zeszłorocznym ćwierćfinalistą Mistrzostw Polski – zespołem UKS Bronek Koszalin.


Po zaciętym spotkaniu kołobrzeżanie zwyciężyli 2:0 wykazując się bardzo dobrą grą w szczególności w końcówkach obydwu partii. Drugi mecz okazał się być możliwością do rotacji w zespole i zakończył się bardzo pewnym zwycięstwem z UKS Volley Wałcz (2:0). Następne ligowe zmagania w weekend mikołajkowy 5-6 grudnia.


Na Hali Ogniska Pracy Pozaszkolnej swój mecz w ramach ligi juniorek rozgrywały podopieczne Krzysztofa Ośliśloka i Marii Wnukowskiej. Siatkarki bardzo dobrze rozpoczęły spotkanie z KPS Czaplinek od wysokiego zwycięstwa w pierwszej partii. Drugi set rozpoczął się dosyć nerwowo, lecz po zaciętej rywalizacji w końcówce również okazał się być zwycięski dla OPP. Ostatnia partia to znów bardzo dobra gra gospodyń i ostatecznie zwycięstwo w całym spotkaniu bez starty seta!

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA