×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
21 grudnia odbyła się kolejna konferencja szkoleniowa zorganizowana przez Kołobrzeski Szkolny Związek Sportowy przy współpracy z MOSiR Kołobrzeg.

Szkolenie było skierowane do wszystkich nauczycieli wychowania fizycznego powiatu kołobrzeskiego i zgromadziło przed monitorami około 50 osób ze wszystkich kołobrzeskich szkół. Podczas konferencji oprócz wykładów podsumowano rywalizację sportową w roku szkolnym 2019/2020 oraz wyróżniono szkoły które w minionym roku w największym stopniu pomogły w organizacji zawodów sportowych.

Głównym prelegentem szkolenia był Mariusz Stępiński - pierwszy trener Narodowej Reprezentacji Kobiet w Piłce Nożnej, posiadacz licencji trenerskiej UEFA PRO. Tematami zajęć były „ Nauczanie piłki nożnej poprzez gry” oraz „Piłka nożna w szkole” i zostały przyjęte z dużym entuzjazmem przez słuchaczy. Następnym punktem szkolenia była prezentacja książki „ Poznaj i pokochaj Siatkówkę plażową” przez samego autora Mariusza Rzeszotka.

- Bardzo dziękujemy wszystkim prelegentom za świetnie przygotowane wykłady i słuchaczom za aktywne uczestnictwo w konferencji. Kołobrzeski Szkolny Związek Sportowy dziękuje również Urzędowi Miasta Kołobrzeg oraz Starostwu Powiatowemu za całoroczne wsparcie finansowe bez którego nie moglibyśmy funkcjonować i organizować zawodów sportowych dla kołobrzeskich uczniów czy podnosić kwalifikacji nauczycieli wychowania fizycznego - czytamy w komunikacie - zarządu KSZS

Klasyfikacja Szkolna w roku szkolnym 2019/2020:


Igrzyska Dzieci
1. SP Ustronie Morskie
2. ZSSP Gościno
3. SP nr 4 Kołobrzeg
4. SP Drzonowo
5. SP nr 6 Kołobrzeg
6. SP Dźwirzyno


Igrzyska Młodzieży Szkolnej
1. SP nr 7 Kołobrzeg oraz SP Drzonowo
2. SP nr 6 Kołobrzeg
3. SP nr 4 Kołobrzeg
4. ZSSP Gościno
5. SP Ustronie Morskie
6. SP nr 1 Kołobrzeg

Licealiada
1. I LO Kołobrzeg
2. ZS nr 1 w Kołobrzeg
3. ZSE-H Kołobrzeg
4. ZSM Kołobrzeg
5. ZS nr Kołobrzeg
6. SLO Kołobrzeg

Wyróżnione szkoły:
1. ZSSP Gościno
2. SP nr 6 Kołobrzeg
3. ZSM Kołobrzeg

Wszyscy medaliści oraz wyróżnione szkoły otrzymają puchary, medale oraz drobne nagrody rzeczowe które zostaną przekazane dyrektorom Szkół przez Zarząd Kołobrzeskiego Szkolnego Związku Sportowego. .

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA