×

W pierwszym w nowym roku meczu w Kołobrzegu trzecioligowi siatkarze UKS OPP Powiat Kołobrzeski pokonali UKS 13 LO VII Zielona Góra 3:0 (25:19,25:12,25:12) Kołobrzeżanie przystąpili do meczu bardzo zmotywowani z dużą chęcią odniesienia zwycięstwa.

Początek seta to trochę nerwowych zagrań i parę błędów w zagrywce i odbiorze , jednak z każdą następną piłką gra stawała się bardziej uporządkowana . W końcówce dobra zagrywka i gra blokiem dały wygraną w pierwszej partii . W kolejnych setach zawodnicy UKS OPP Powiat Kołobrzeski "odpalili" w polu zagrywki. Mateusz Andrzejewski , Marcin Subel ,Oskar Pintera ,Mariusz Kowalik seryjnie posyłali "asy serwisowe" i przesądzili o losach spotkania . Dwa kolejne sety wygrywając do 12. Najlepszym zawodnikiem spotkania został wybrany Mateusz Andrzejewski 12 asów serwisowych.

Kołobrzeżanie wystąpili w składzie : Mariusz Kowalik(kapitan) Marcin Subel ,Oskar Pintera , Jarosław Pankiewicz , Sławomir Pyta , Mateusz Andrzejewski , Adrian Bartnik , Kamil Benedyktowicz , Kacper Jakubowski (libero) Trenerzy Leszek Kowalewski , Waldemar Pankiewicz

Młodziczki w ubiegłą sobotę w Szczecinku rozegrały swój pierwszy ligowy turniej w tym roku. Podopieczne trenera Piotra Bogdanowicza w pierwszym meczu zmierzyły się z gospodarzami MKS Gryf Szczecinek wygrywając spotkanie 2 : 0 (10,17) . W kolejnym meczu młodziczki zagrały przeciwko UKS Barnim Goleniów, wygrywając całe spotkanie 2:1 (18,-26,7), tym samym utrzymały się w I Lidze i zajmują aktualnie III miejsce w tabeli.

Do końca rozgrywek ligi wojewódzkiej zostały jeszcze 3 spotkania. Kolejny turniej odbędzie się w sobotę 30 stycznia w Kołobrzegu, w którym nasze zawodniczki na własnym parkiecie zagrają z zespołami UKS Pomorzanie Pogodno Szczecin I oraz UKS Volley Wałcz.