×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Już prawie rok cały świat boryka się z problemem pandemii covid-19, który nie opuszcza również środowisk sportowych. Taka sytuacja jednak nie przeszkodziła sportowcom- szachistom z Gminnego Klubu Szachowego Solny Grzybowo, którzy w dniach 13-14 lutego w reżimie sanitarnym brali udział w Drużynowych Mistrzostwach Województwa Juniorów. Zawodnicy Solnego zdobyli 3 miejsce w województwie, wśród 14 startujących zespołów.

W Koszalinie odbył się w ten weekend istny maraton szachowy (sobota 8 godzin, a niedziela 6 godzin gry) podczas, którego 14 drużyn 4-osobowych rywalizowało o tytuł najlepszej drużyny juniorskiej w szachach klasycznych na dystansie 7 rund. Drużynę z Grzybowa w tych zawodach reprezentowali: Miłosz Rogala, Michał Kuczyński, Hanna Arabas , Adam Szczygielski (w sobotę) i Wojciech Cirin (w niedzielę).


Zawodnicy rywalizowali o medale indywidualnie na poszczególnych szachownicach i tak na 1 szachownicy srebrny medal zdobył Miłosz Rogala. Wynik ten oraz pozostałe dobre pozycję innych zawodników sklasifkowały drużnę Solnego Grzybowo na III miejscu w województwie.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA