×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Za nami siódma już edycja Międzynarodowego Turnieju Kyokushin Karate o Puchar Prezydenta miasta Szczecin "Kyokushin Challenge 2017". Tym razem na szczecińskiej Hali Miejskiej rywalizowało 314 karateków z ponad 20 klubów z kraju i zagranicy. Wśród nich znalazłło się aż 16 kołobrzeżan, którzy reprezentowali klub Karate Kyokushin BUNTAI.

Reprezentanci Kołobrzegu dzielnie walczyli i zdobyli łącznie 9 medali (w tym 2 złote, 2 srebrnych i 5 brązowych). Jak relacjonuje Paweł Falko kołobrzescy karatecy spisali się w zawodach znakomicie. Niestety nie każdemu było dane przejść walki eliminacyjne i stanąć na podium. Ze złotem do Kołobrzegu wrócili sempai Julia Iwan i sempai Mariusz Lewandowski.

Julka po raz kolejny sięgnęła po złoto wygrywając wszystkie swoje walki przed czasem. Z kolei Mariusz po raz pierwszy startował w zawodach Karate Kyokushin, jego waleczna postawa i zaciętość przyniosła bardzo dobry wynik. Kolejne dwa medale srebrne sempai Tymon Romanowski i sensei Paweł Falko. Sempai Tymon dzielnie walczył pokonując swoich przeciwników w drodze do finału, w finale zabrakło niewiele szczęścia. Sensei Paweł po 12 latach powrócił na tatami, o wejście do finału stoczył walkę ze swoim podopiecznym Zbigniewem Waligórskim. W finale spotkał się z sensei Dariuszem Jęckiem z Tymienia, niestety przegrał walkę ale z dużo cięższym od siebie przeciwnikiem. Brązy wywalczyli sempai Pola Sottek, Malwina Orzeł, Aleksander Olczyk, Łukasz Miszewski i Zbigniew Waligórski.
Komentarze  
0 #1 popo 2017-12-15 21:34
xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd d
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama