×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
6 stycznia ruszyła Zachodniopomorska Liga Pływacka. Dziesięcio i jedenastoletni zawodnicy MKP Kołobrzeg rozpoczęli cykl zawodów, których pierwszy etap miał miejsce w Koszalinie. Wraz z Nowym Rokiem nie zabrakło kolejnych medali do kolekcji kołobrzeskiego klubu. Bardzo cieszył wywalczony brązowy medal w sztafecie 11 latków. Zespół w składzie Kinga Kaziuk, Hanna Trojanowska, Aleksander Pujanek, Szymon Biłeńki stanął na trzecim stopniu podium za zawodnikami ze Szczecina i Koszalina.

Z medalami za starty indywidualne wrócił Szymon Biłeńki, który był drugi w wyścigu na 50m stylem motylkowym i trzeci na 200m stylem dowolnym. Brązowy medal w kategorii lat 10-ciu na dystansie 50m stylem dowolnym wywalczyła Blanka Biedrzycka.


Niewiele do podium zabrakło Aleksandrowi Pujankowi, który w swoich dwóch startach na 50m stylem motylkowym i 200m stylem dowolnym był czwarty. Finał Ligi Miast zaplanowany jest na maj i odbędzie się w Szczecinie. To wtedy poznamy zwycięzców całej edycji zawodów.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama