×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W minioną niedzielę zespół Młodzików UKS OPP Powiat Kołobrzeski zainaugurował tegoroczne rozgrywki w ramach Ligi Wojewódzkiej. Zawodnicy uczęszczający do oddziałów sportowych Szkoły Podstawowej nr 1 w Kołobrzegu pod opieką trenera Mariusza Rzeszotka udali się na turniej do Świnoujścia. Kołobrzeżanie pewnie wygrali mecz z UKS „Bronek" Koszalin w dwóch setach.

W kolejnym spotkaniu przegrali z zespołem MMKS „Maraton" Świnoujście połączonym ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego w Policach. Niewiele zabrakło, by to właśnie zespół UKS OPP Powiat Kołobrzeski cieszył się z kolejnego zwycięstwa. Niestety błędy własne popełnione w końcowej fazie trzeciego seta doprowadziły do porażki 16:14 i w całym spotkaniu 2:1. Mimo wszystko, mecz należy zaliczyć do bardzo udanych, ponieważ zespół ze Świnoujścia wsparty zawodnikami z Polic jest jednym z głównych pretendentów do zdobycia medalu w wojewódzkich rozgrywkach. Najbardziej wyróżniającymi się zawodnikami kołobrzeskiego zespołu byli: Kacper Szmagliński, Jakub Ponikiewski i Franciszek Dubois-Placak.

Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama