×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Zawodnik Solnego Grzybowo. Kacper Karwowski występujący w barwach Politechniki Warszawskiej został Drużynowym Akademickim Mistrzem Polski.

Od 2 do 4 lutego 2018 w Chorzowie rozgrywane były indywidualne i drużynowe Akademickie Mistrzostwa Polski w szachach. W turnieju bardzo dobrze zaprezentował się Kacper Karwowski, który w barwach swojej uczelni zdobył tytuł mistrzowski. Kacper grał na trzeciej szachownicy w sześcioosobowej drużynie i zdobył dla niej 5,5 punktu w ośmiu partiach wygrywając 4 razy, trzy razy zremisował i zanotował tylko jedną porażkę. Kacper bardzo dobrze zaprezentował się także w zawodach indywidualnych rozgrywanych dzień wcześniej, gdzie z dorobkiem 6,5 punktu z 9 partii zajął 15. miejsce wśród 210 startujących studentów.

W zawodach grała również wieloletnia zawodniczka Solnego Grzybowo – Agata Przybylska reprezentująca Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. Jej uczelnia zajęła 30 miejsce w turnieju, zaś Agata w zawodach indywidualnych zajęła 35. miejsce wśród 75 startujących zawodniczek.

Nie masz możliwości dodania komentarza
MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA TYLKO DLA
OSÓB ZALOGOWANYCH

 

×
Reklama