×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Złoto i trzy brązy z Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży w zapasach w stylu wolnym Młodzików i Dzieci, przywieźli reprezentanci Klubu Sportowego Szczerek Fight Team Kołobrzeg.

Zawody odbyły się w pobliskim karlinie a udział w nim wzięło kilkanaście klubów z całego województwa zachodnipomorskiego. Najlepiej w zawodach spisał się Patryk Mirecki, który w roczniku 2005 wywalczył złoto w kategorii do 85 kg. Brązowe medale w rywalizacji zdobyli: Nadia Szczerek - W kategorii wagowej 30 kg rocznik 2008), Aleksander Polguj W kategorii 68 kg (rocznik 2005) oraz Dominik Szymanowicz - W kategorii wagowej 41 kg (rocznik 2006)


Pięciu zawodnikom Szczerek Fight Team nie udało się stanąć na podium. Wykazali się za to niesamowitym sercem do walki, za co należą im się pochwały. A są nimi: Jan Knutelski, rocznik 2007, 30 kg., Kacper Majcher, rocznik 2007, 37 kg., Emil Spera, rocznik 2004, 57 kg. oraz Mateusz Dąbrówka, rocznik 2005, 48 kg.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama