×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W Niedzielne przedpołudnie na zakrytym korcie tenisowy w Hotelu Arka MedicalSpa w Kołobrzegu odbył się turniej tenisa dla dzieci. Organizatorem zawodów była Akademia Sportu i Rekreacji Piotr Mikulski w Kołobrzegu przy współpracy z Aleksandrą Kasprzak-Ratajczyk. Celem turnieju była przede wszystkim popularyzacja i edukacja tenisowa wśród dzieci oraz zachęcenie ich do rozpoczęcia systematycznej nauki i przygody tenisowej.

W turnieju udział wzięło łącznie 11 zawodników w wieku 9 -10 lat, czyli kategorii POMARAŃCZOWEJ wg. programu PZT - Tenis 10. Na pozytywne podkreślenie zasługuje fakt, iż wszystkie dzieci biorące udział w turnieju to zawodnicy trenujący na co dzień w naszym regionie. Mecze rozgrywane były na wysokim poziomie i potwierdziły tylko opinię, iż „….tenis jest łatwy, prosty i przyjemny….”. Po zaciętych meczach w finale spotkali się zawodnicy trenujący na co dzień w Szkole Tenisa Akademii Sportu i Rekreacji – DOROBISZ Nadia i STAŃCZAK Mikołaj. W tym „bratobójczym” meczu zwycięstwo odniósł STAŃCZAK Mikołaj zwyciężając 3:0 i pokazując tym samym wysoki standard szkoleniowy macierzystej szkółki. Trzecie miejsce zajęła Tosia OLEJNICZAK trenująca na co dzień w TENIS PARK Kołobrzeg.
Komentarze  
0 #1 Kibic 2018-02-23 09:37
Brawo TOSIA!!! :-)
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama