×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Kolejny weekend obfitował w wydarzenia pływackie. Tym razem pływacy z MKP Kołobrzeg rywalizowali na dwóch imprezach sportowych.

W Gryfinie odbyły się zawody w Wieloboju Sprinterskim „Puchar Sprintu”. Z pucharem za najlepszy wynik w klasyku i dowolnym wrócił Kamil Łajewski rocznik 2009. Srebrne medale w konkurencji łączonej klasyk -dowolny przywiozły Xymena Getka rocznik 2010 i Dominika Mrożek 2009. Srebro za dowolny i grzbiet wywalczyła Nadia Bartyzel. Blisko podium, bo na czwartych miejscach byli Miłosz Mojsiewicz 2010 za konkurencję dowolny-grzbiet oraz Dominik Hubert za start w dowolnym i klasyku.


Drugą imprezą pływacką był odbywający się w Szczecinie Puchar Prezesa MKP Szczecin. Tam najlepiej spisała się Weronika Mrożek, która otrzymała nagrodę dla najlepszej zawodniczki zawodów w roczniku 2004. Weronika była bezkonkurencyjna zajmując pierwsze miejsca na dystansach 100,400, 800m stylem dowolnym. Miejsca na podium w swoich kategoriach wiekowych wywalczyła również Gabriela Ławrynowicz, która była druga na 50m stylem dowolnym, 50m stylem klasycznym i 100m stylem zmiennym., Małgorzata Mielcarek pierwsza na 50m stylem motylkowym i druga na 100 i 200m stylem motylkowym., Kacper Kolańczyk drugi na 200m stylem dowolnym i Żurowicz Antoni trzeci na 50m stylem dowolnym i 50m stylem klasycznym.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

 

×
Reklama