×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W Bydgoszczy odbył się Ogólnopolski Konkurs Tańca „Taneczne Miraże”. Jury z ponad pół tysiąca tancerzy wyłoniło najlepsze zespoły, duety i solistów w trzech kategoriach wiekowych. Kołobrzeg reprezentował zespół tańca współczesnego Swan Dance działający przy Ognisku Pracy Pozaszkolnej przy ul. Mazowieckiej.

Młode tancerki wypadły w zawodach świetnie przywożąc kilka wyróżnień i medali.
Wśród zespołów w najmłodszej kategorii wiekowej do lat 11 zespół Swan Dance I zdobył II miejsce w choreografii „Królowa śniegu”, natomiast w kategorii 12-15 lat zespół Swan Dance II w choreografii „Leć, leć…” wywalczył wyróżnienie.

Wśród najmłodszych solistów do lat 11 III miejsce wywalczyła Zaira Fitał w choreografii „Just say…”. W tej samej Kategorii wyróżnienie przypadło Weronice Lesiak.

W kategorii starszej 12-15 lat bezkonkurencyjna okazała się Kalina Cherezińska. Kołobrzeżanka w chorografii „Bird set free” wywalczyła I miejsce. W tej samej kategorii III miejsce zajęła Julia Kozakiewicz, która zaprezentowała się w choreografii „Love”

Jeśli chodzi o duety, to w najmłodszej kategorii do lat 11 wyróżnienie otrzymały Zaira Fitał i Roxana Testa za choreografię „Pogoń”, z kolei w kategorii wiekowej 12-15 lat III miejsce wywalczyła Katarzyna Szamotulska i Julia Kozakiewicz w choreografii „Anywhere”.

W kategorii najstarszej powyżej lat 16 wyróżnienie zdobyły Klaudia Ciesak i Iga Szukalska za choreografię „Can’t do without you…”

Swan Dance I reprezentowały: Amelia Skubisz, Natasza Kozak, Zofia Pryć, Paulina Wojarska, Zofia Nikel, Roxana Testa, Zaira Fitał, Zuzanna Stąpor, Maria Murek, Laura Parzych, Weronika Lesiak, Weronika Wajda, Julia Hołup, Izabela Załoga, Lena Dubińska, Oliwia Łącka.

Swan Dance II reprezentowały: Iga Szukalska, Kinga Rodziewicz, Julia Kozakiewicz, Katarzyna Szamotulska, Klaudia Ciesak, Adrianna Gołembiewska, Kalina Cherezińska.

Młode kołobrzeżanki przygotowywały się do zawodów pod okiem Marty Herbowskiej
Komentarze  
+4 #1 Balerina 2018-03-14 09:56
Brawo dla P.Marty i całego zespołu.Zasłużyłyście na takie dobre miejsca.Życzę samych wygranych w następnych konkursach :-) Aniołek czuwa nad Wami :-)
0 #2 Belle 2018-03-27 10:14
I have checked your blog and i have found some duplicate content, that's why you don't rank high in google,
but there is a tool that can help you to create 100%
unique content, search for; boorfe's tips unlimited content

Look at my weblog - HubertChief: https://CooperTalks.jimdo.com

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

 

×
Reklama