×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Zawodnicy Miejskiego Klubu Pływackiego Kołobrzeg z roczników 06-08 pracowicie spędzili miniony weekend. W piątek 6 kwietnia startowali w Wojewódzkiej Olimpiadzie Młodzieży w Koszalinie, a w sobotę w III rundzie Zachodniopomorskiej Ligi Pływackiej w Gryfinie.

Z Koszalina z medalami wrócili: Szymon Biłeńki, który zajął I miejsce na dystansie 50m stylem motylkowym i II miejsce na dystansie 100m stylem dowolnym; Aleksander Pujanek pierwszy był na 100m stylem klasycznym i drugie miejsce zajął na dystansie 100m stylem zmiennym; Kinga Kaziuk trzecia na dystansie 50m stylem motylkowym.

W Gryfinie o medale było trochę trudniej, ale zawodnicy przywieźli ze sobą wartościowe wyniki. Klika razy było nawet bardzo blisko podium, jak w przypadku Allana Fedasza, który był dwa razy czwarty: na 50m stylem dowolnym i 50m stylem klasycznym. Czwarty w wyścigu na 200m stylem dowolnym był również Szymon Biłeńki. Trenerka młodych zawodników Justyna Muracka jest z nich bardzo zadowolona. Finałowa runda Ligi Pływackiej już w maju w Szczecinie.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama