×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Po raz pierwszy w tym roku Klub Strzelecki „Kołobrzeg” zorganizował wojewódzkie zawody z broni kulowej. Niestety z racji tego , że kołobrzeżanie nie posiadają strzelnicy do organizacji takich imprez zawody odbyły się w pobliskim Białogardzie. Oprócz silnej grupy tzw. "gospodarzy" udział w rywalizacji wzięli zawodnicy z Koszalina, Gryfic, Bobolic , Chełmna i Białogardu.

W każdej z konkurencji sobotnich zawodów kołobrzeżanie spisali się znakomicie i zajmowali czołowe lokaty na podium. I tak, Radosław Olszewski w konkurencjach karabinowych zajął pierwsze(100m) i drugie miejsce (50m). W pistoletowych konkurencjach brylowali: Andrzej Borkowski ktróy wywalczył drugie miejsce, Krzysztof Bonczek również , który raz sięgnął po srebro oraz Krzysztof Łupina , który wywalczył trzecie miejsce.


Najbardziej jednak ze swoich wyników jak i zajętych miejsc zadowolony był Mateusz Matejak, który w konkurencji pistoletowej jak i w strzelbie gładkolufowej zajął trzecie miejsca.


W konkurencji pistoletu bocznego zapłonu (25m) była prowadzona również punktacja drużynowa . Zliczane były punkty trzech zawodników z danego klubu. W rezultacie KS Kołobrzeg wygrał przed Ziemią Chełmińską Chełmno i Basztą Gryfice.

Nie masz możliwości dodania komentarza
MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA TYLKO DLA
OSÓB ZALOGOWANYCH

 

×
Reklama