×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
16 maja na hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu odbył się Wojewódzki Turniej Mini Piłki Nożnej w Klatkach organizowany przez Hufiec Pracy w Kołobrzegu. W zawodach wzięło udział 39 uczestników z 13 jednostek Ochotniczych Hufców Pracy, którzy rywalizowali ze sobą w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”.

Rozgrywki odbywały się w szklanych boksach do mini piłki nożnej 2x2 o sztucznej nawierzchni. Mecze obfitowały w bardzo dużą ilość bramek o czym świadczyły wyniki. Niejednokrotnie dochodziło do bardzo ostrych starć, co tylko świadczyło, że każdemu zależało na końcowych wynikach w klasyfikacji. Za obsługę podczas meczy odpowiadali sędziowie Konrad Matczak oraz Dariusz Wojciechowski. Zwycięską drużyną w tym roku okazali się uczestnicy z Hufca Pracy w Białogardzie, drugie miejsce obronili gospodarze 16-15 Hufca Pracy w Kołobrzegu, zaś trzecie miejsce na podium otrzymała młodzież z Hufca Pracy w Rowie Trzcińskim.


Uczestnicy turnieju wykazali się ogromną wolą walki, umiejętnością gry „fair play”,a każdy z osobna godnie reprezentował jednostkę, z której pochodził. Finiszującym momentem turnieju było uroczyste podziękowanie oraz wręczenie zwycięskich pucharów i dyplomów wszystkim biorącym udział w zawodach. Młodzież usłyszała miłe i motywujące słowa z ust Dyrektora zachodniopomorskiej Komendy OHP w Szczecinie Dariusza Pisarskiego oraz P Komendant 16-15 Hufca Pracy Angeliki Ohl.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

 

×
Reklama