×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Po raz kolejny w Ośrodku Jazdy Konnej "Michalski" odbędą się powiatowe polsko - niemieckie zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody. W dwudniowej imprezie weźmie udział około 40 zawodników z Polski i Niemiec. 25 i 26 maja rywalizować oni będą w konkursie skoków przez przeszkody m.in. w klasie: mini LL dokładności dla dzieci, LL doskonałość z trafieniem w normę czasu, N zwykły, N1, L, P, C doskonałości o wzrastającym stopniu trudności z rozgrywką Grand Prix o Puchar Starosty Kołobrzeskiego. Zaplanowano także konkurs Speed and Music.

Oprócz tradycyjnych konkurencji jeździeckich przygotowano szereg różnych pokazów dla publiczności takich jak pokaz jazdy konnej w damskim siodle czy jazdy ujeżdżeniowej. Odbędą się również warsztaty z technik hipoterapii. Sobotni start imprezy zaplanowano na godz.10.00. Drugiego dnia zawodów konkurencje jeździeckie rozpoczną się godzinę później.

Głównym celem tej imprezy jest podtrzymanie wieloletniej współpracy nawiązanej pomiędzy Powiatem Kołobrzeskim, a Powiatem Barnim, partnerem z Niemiec. Zawody jeździeckie są inicjatywą, która przyczyniają się do kultywowania tradycji i sztuki jeździectwa oraz łączenia kultur mieszkańców obu powiatów.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

 

×
Reklama