×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
gościnnych progach Hali Szkoły podstawowej nr 6 odbył się Finał Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego w kategorii „Trójki” Dziewcząt i chłopców . W rywalizacji o medale wzięło udział 8 najlepszych zespołów z województwa.

Zeszłorocznego tytułu mistrza zawodów w tej kategorii broniła - drużyna gospodarza imprezy - zespołu OPP Kołobrzeg. Gry były rozgrywane systemem każdy z każdym. W pierwszej rundzie mecze układały się po myśli kołobrzeżan. Zespół OPP wygrał trzy pierwsze spotkania z Wałczem, Szczecinem i Koszalinem, jednak w czwartym meczu musiał uznać wyższość zespołowi GTS Plas Gryfice. Porażka okazała się tak dotkliwa, że kolejny mecz z Golczewem, który młode siatkarki prowadziły do połowy seta - także przegrały .

Żeby liczyć się dalej w grze i walczyć o medale, kołobrzeska drużyna musiała wygrać kolejne spotkanie z Koszalinem 1. Po zaciętej i bardzo dobrej grze zespołu ostatecznie udało się pokonać rywalki zza miedzy. Kolejny pojedynek, którego zwycięzca wywalczył by awans do Mistrzostwa Polski w Zabrzu nie poszedł po myśli kołobrzeżanek słabsza gra i zbyt dużo błędów, dało zwycięstwo drużynie SAPS Libero Banie . Ostatecznie podopieczne Piotra Bogdanowicza w składzie: Dzwolak Ewa [kapitan], Wiktoria Greczyńska, Andrysiak Kornelia i Ozorowska Alicja zajęły III miejsce.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

 

×
Reklama