×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Udany start w międzywojewódzkich zawodach w akrobatyce sportowej zanotowały zawodniczki Akademii LaPassion z Kołobrzegu. W miniony weekend rywalizowały one na prestiżowych zawodach w Szczecinku.

W zmaganiach wzięło udział ponad 100 zawodników z sześciu klubów: ALKS Borne Sulinowo, Inowrocławski Klub Sportowy, UKS „Kociewie" Starogard Gdański, SS CRC Leszno, AKS „Darzbór" Szczecinek oraz oczywiście kołobrzeżanki

Akrobaci rywalizowali w XIII blokach i byli oceniali przez dziewięciu sędziów. Na najlepszych zawodników czekały medale i nagrody niespodzianki.

- Jechałyśmy solidnie przygotowane. Jednak zawsze może pojawić się stres i punkty zostaną odjęte z powodu na przykład nieudanego elementu. Jednakże, nasze akrobatki są dziewczynkami „startowymi” i pokazały że adrenalina działa dla nich na plus - relacjonują trenerki akademii Magdalena Kozak i Marta Kuchna - Wielogodzinne przygotowania na treningach przyniosły wspaniały efekt

W dwójkach dziewcząt w klasie III złoty medal zdobyły Zofia Hok i Lena Bednarska( 38,10 pkt.), a srebro wywalczyły klubowe koleżanki Kornela Głuszkowska i Kinga Kubiak( 36,59 pkt.). W trójkach dziewcząt w klasie III równie pięknie zaćwiczyły, zdobywając pierwszą pozycję medalową w składzie Joanna Sudnikowicz, Sara Kozub i Magdalena Piotrowska. Srebro otrzymały w układzie "różowe pantery" : Patrycja Kaszuba, Paulina Kiełbasa i Zuzanna Szymanowicz.
Komentarze  
+1 #1 Tak trzymać 2018-05-23 20:01
Pięknie dziewczyny.Madzia jestem z ciebie dumna! !!

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

 

×
Reklama