×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W dniach 21 -23 września w Kaliningradzie w Rosji odbyły się 32 Mistrzostwa Europy w Karate Kyokushin z udziałem 410 zawodników z 21 krajów. Sędzią głównym zwodów był Prezydent Europejskiej Federacji Kyokushin Antonio Pinero. Otwarcia dokonał Wice Minister Sportu Kalingradzkiego Regionu Evgeniy Boris.

W Mistrzostwach Europy wzięli udział reprezentanci Kołobrzeskiego Klubu Kyokushin Karate BUNTAI, Julia Iwan i Maciej Zienkiewicz. Podopieczni sensei Pawła Falko reprezentowali nasz kraj w konkurencjach: Julia Iwan kata oraz kumite dziewczynki 12-13lat do 45kg, Maciej Zienkiewicz kumite chłopcy 12-13 lat do 50kg. Julia Iwan wywalczyła tytuł Mistrzyni Europy w kumite pokonując po drodze bardziej doświadczone zawodniczki, w kata Julia uplusowała się na piątej pozycji. Maciej Zienkiewicz po zaciętej walce przegrał niestety z zawodnikiem z Rosji. .


- Zawodnicy oprócz tytułu przywieźli ogromny bagaż doświadczeń, jest to kolejny krok do przodu na drodze karate. Nie spoczywamy jednak na laurach i dalej ostro bierzemy się do pracy przed nami kolejne wyzwania i cele do osiągnięcia.- skomentował zaraz po zawodach trener Karate Nuntai Kołobrzeg, Paweł Falko

Nie masz możliwości dodania komentarza
MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA TYLKO DLA
OSÓB ZALOGOWANYCH

 

×
Reklama