×

Bardzo dobry początek rundy rewanżowej rozgrywek zanotowali podopieczni Waldemara Pankiewicza i Leszka kowalewskiego. UKS OPP Powiat Kołobrzeski w pierwszym wyjazdowym meczu pokonał wicelidera rozgrywek - drużynę MKS Noteć Czarnków 3:1 ( 25:14,25:22,19:25,26:24)

Pierwszy set to całkowita dominacja Kołobrzeżan na siatce , szczelny blok i wysoka skuteczność w kontrataku dały wysoką wygraną . Drugi set to zacięta walka punkt za punkt do ostatniej piłki tym razem decydująca okazała się skuteczna obrona pola w szczególności Jarosława Pankiewicza wspieranego przez Łukasza Grota.

Trzeci odsłona to niewielka zadyszka i zacięcie gry przy wyniku 11:11 i seryjna strata 6 pkt. Po dokonaniu przez trenerów 3 zmian wróciła jakość gry i nie wiele zabrakło do wyrównania i walki w końcówce , jednak gospodarze niesieni dopingiem licznych kibiców u dużym szczęściem w polu zagrywki wygrali tą partię .

Czwarty set to znów dobra gra zawodników UKS OPP Powiat Kołobrzeski . mała dekoncentracja w końcówce podniosła emocje w końcówce i z wyniku 23:20 zrobiło się 23:24 . Wzięty przez trenerów czas ustawienie akcji i pełen suce za 3 pkt.

Skład UKS OPP Powiat Kołobrzeski Jędrzej Śląski (kapitan) Adrian Bartnik , Jakub Kopiński , Jarosław Pankiewicz , Damian Markiewicz, Adam Tołoczko , Bartłomiej Sikorski, Krzysztof Zapaśnik, Konrad Paśnik , Łukasz Grot(Libero) Szymon Markowski(Libero) trenerzy Waldemar Pankiewicz , Leszek Kowalewski