×

Siatkarze UKS OPP Powiat Kołobrzeski  pokonali  siatkarzy KS Stal Grudziądz 3:0 i 3:1 w meczach play off II ligi grupy 1.

Sobotnie zwycięstwo przyszło im dość łatwo.  Kołobrzeżanie już w pierwszym secie pokazali że są dobrze dysponowani i gotowi do walki o zwycięstwo  Pewna zagrywka i skuteczna gra blokiem okazały się kluczem do sukcesu w dwóch pierwszy partiach meczu.  W trzecim secie gospodarze poderwali się do walki i uzyskali prowadzenie 24:21 , zawodnicy UKS OPP Powiat Kołobrzeski udowodnili jednak,  że potrafią walczyć i pewnie zagrywając oraz skutecznie blokując wygrali również  seta 26:24 i cały mecz 3:0 (25:22,25:20,26:24)

W drugim ze spotkań  walka była jeszcze bardziej zacięta. Pierwszy set to niesamowita mobilizacja i piorunująca zagrywka gospodarzy (4 asy serwisowe). Zawodnicy  KS Stal Grudziądz  wygrali go pewnie 25:20. W  drugiej  osłonie spotkania  Kołobrzeżanie uspokoili grę w przyjęciu i sami wzmocnili zagrywkę co przyniosło efekt  w postaci wygranej 19:25. , set 3 i 4 to konsekwentna zagrywka i gra blokiem niesamowite obrony w polu i wygrane  20:25,21:25. Tym samym mecz dla kołobrzeżan zakończył się ostatecznie wynikiem 3:1.

Skład UKS OPP Powiat Kołobrzeski  Krzysztof Zapaśnik , Konrad Paśnik , Adam Tołoczko, Damian Markiewicz, Jędrzej Śląski, Jakub Kopiński, Jarosław Pankiewicz, Adrian Bartnik , Bartosz Sikorski, Łukasz Grot(libero) Szymon Markowski(libero) trenerzy Waldemar Pankiewicz Leszek Kowalewski