https://www.hotelleda.pl/restauracja/kuchnia
×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Kołobrzescy pływacy minioną sobotę spędzili na zawodach pływackich. Tym razem imprezy odbywały się w Poznaniu i w Koszalinie. Do Poznania pojechali walczyć zawodnicy z roczników 2003-2007, a w Koszalinie startowali pływacy z roczników 2008-2009.

W Ogólnopolskich Zawodach Pływackich Festiwal Sprintu na Termach Maltańskich w Poznaniu ścigali się pływacy z 44 klubów. Z nagrodami wrócili Weronika Mrożek, Maciej Borek i Julia Hubert. Weronika i Maciej zostali sklasyfikowani na miejscach drugich, Julia była trzecia. Warunkiem otrzymania nagrody pieniężnej był start w czterech konkurencjach sprinterskich, z których punkty były sumowane do ogólnej klasyfikacji. Cała trójka uzyskała wysoką ilość punktów za poszczególne starty, co dało im miejsca w pierwszej trójce ich roczników.


Z kolei w Koszalinie odbyła się II edycja Zachodniopomorskiej Ligi Pływackiej. Z tych zawodów z medalem wrócił Kamil Łajewski, który za start na 50m stylem grzbietowym przywiózł brąz.


Przed zawodnikami kolejne starty i wyzwania. Do końca sezonu pływackiego pozostało jeszcze kilka miesięcy, które przyniosą na pewno kolejne sukcesy pływaków MKP Kołobrzeg
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama