×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Kołobrzescy pływacy minioną sobotę spędzili na zawodach pływackich. Tym razem imprezy odbywały się w Poznaniu i w Koszalinie. Do Poznania pojechali walczyć zawodnicy z roczników 2003-2007, a w Koszalinie startowali pływacy z roczników 2008-2009.

W Ogólnopolskich Zawodach Pływackich Festiwal Sprintu na Termach Maltańskich w Poznaniu ścigali się pływacy z 44 klubów. Z nagrodami wrócili Weronika Mrożek, Maciej Borek i Julia Hubert. Weronika i Maciej zostali sklasyfikowani na miejscach drugich, Julia była trzecia. Warunkiem otrzymania nagrody pieniężnej był start w czterech konkurencjach sprinterskich, z których punkty były sumowane do ogólnej klasyfikacji. Cała trójka uzyskała wysoką ilość punktów za poszczególne starty, co dało im miejsca w pierwszej trójce ich roczników.


Z kolei w Koszalinie odbyła się II edycja Zachodniopomorskiej Ligi Pływackiej. Z tych zawodów z medalem wrócił Kamil Łajewski, który za start na 50m stylem grzbietowym przywiózł brąz.


Przed zawodnikami kolejne starty i wyzwania. Do końca sezonu pływackiego pozostało jeszcze kilka miesięcy, które przyniosą na pewno kolejne sukcesy pływaków MKP Kołobrzeg

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

 

×
Reklama