×

Przed ostatnim meczem u siebie kołobrzeżanie  zajmowali drugie miejsce mając tyle samo punktów co rywal z Połczyna. W hali przy ulicy Mazowieckiej doszło więc do pojedynku na szycie, który bezpośrednio decydował o podziale medali.
Siatkarze OPP przystępowali do meczu z dużymi nadziejami, gdyż jako jedyni na własnym parkiecie pokonali drużynę z Drawska Pomorskiego, który wygrał całe rozgrywki. Niestety po zaciętym pojedynku i roztrwonieniu dużej przewagi punktowej w pierwszym secie zespół z Kołobrzegu zakończył mecz porażką w stosunku 3-1. Należy nadmienić fakt, że wszystkie sety kończyły się na przewagi i naprawdę zabrakło kilku dobrych akcji i szczęścia aby ostatecznie kołobrzeżanie odnieśli  sukces. Tym samym zespół UKS OPP Fanza Kołobrzeg zajął trzecie miejsce w rozgrywkach.

W sobotę i niedzielę grały także kadetki UKS OPP Powiat Kołobrzeski. Siatkarki  uczestniczyły w Finale Wojewódzkim, który odbywał się w Gryficach. Oprócz kołobrzeżanek o medale rywalizowały również zespoły ze Szczecina, Goleniowa, Koszalina oraz zespół gospodarzy z Gryfic - łącznie 12 drużyn. Po bardzo zaciętych pojedynkach podopieczne Krzysztofa Ośliślok zajęły V miejsce w rozgrywkach.  Zwycięzcą całych zmagań został zespół z Goleniowa. Najlepszą zawodniczką kołobrzeskiego  zespołu została Nikola Stachniak.